Dřevěná kuličková autodráha Color Motor-Racing Circuit Eichhorn s 3 autíčky od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kuličková autodráha Color Motor-Racing Circuit od německé značky Eichhorn je skvělým dárkem pro všechny malé závodníky od 12 měsíců. Nádherná pestrobarevná dráha je vyrobena z kvalitního březového dřeva, takže rozjasní každý dětský pokojíček. Chlapci i dívky se výborně zabaví se 4patrovou dráhou, po které si budou spouštět 3 autíčka – modré, zelené a červené. Nadčasová hra pomáhá dětem objevovat nové barvy, tvary, rovněž si rozvíjejí jemnou motoriku a prostorové vidění.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální autodráha se sportovními autíčky vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se baví při spouštění autíček, sledují, jak dlouho potrvá, než dorazí do cíle. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají zdravé sebevědomí a realizují své sny. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 11*26*26 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kuličková autodráha s 3 autíčky
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu10,5*25,5*25,5 cm
Celková výška25,5 cm
Rozměry balení33,5*27*53 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.