Lékařský kufřík Peppa Pig Smoby s 25 doplňky

Popis produktu

Lékařská souprava v praktickém kufříku od francouzského Smoby je nádherná souprava pro budoucích lékaře a doktory od 3 let. V kufříku se nachází až 25 praktických doplňků, bez kterých se neobejde žádný opravdový lékař. Patří k nim například stetoskop, stříkačka, brýle, teploměr, nůžky, lahvičky a krabičky na léky a náplasti, kladívko, kartička na vyšetření očí a otoskop. Doktorský kufřík je lehký, je vyrobený z plastu, který je příjemný na dotek. Příjemná růžová barva a motiv prasátka Peppa Pig potěší každé dítě. Snadno se přenáší i uskladňuje, praktická rukojeť je přizpůsobena dětským rukám.

Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale zároveň i přispívá k všestrannému rozvoji dětí. Manipulací s přístroji se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Při hře na doktory a lékaře se naučí logicky myslet, přemýšlet nad příčinami a následky. Velikost kufříku je 26*11*24 cm.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*11*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné