Kufřík s nářadím a skládacím autíčkem McQueen XRS od francouzského Smoby je ideální hračka pro každého kutila od 3 let. Praktická sada kufříku v červeno-černém provedení přichází v motivu oblíbené pohádky Auta. Chlapci se mohou těšit na bohatou sadu 24 doplňků, mezi nimiž najdou šroubovák, kloubový klíč, šrouby a montážní díly autíčka McQueen. S touto hračkou se stane z dítěte malý automechanik, který si sestaví své vlastní autíčko.
Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný a příjemný na dotek. Vytvarované je tak, aby ho malé dítě umělo s jistotou a správně uchopit a hrát si s ním. Díky držadlu lze kufřík snadno přenášet, dítě si s ním zahraje i na návštěvách či výletech. Při skládání autíčka nabírají děti pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky si zlepšují i jemnou motoriku a pohybové dovednosti, také logické myšlení a technickou představivost.
Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost všech hraček, které jsou vyrobeny podle norem a evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 26*10*24 cm |
| Celková výška | 30 cm |
| Celková délka | 26 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | červená |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...