Kuchyňské studio pro panenku The Baby's Kitchen Écoiffier s vařením a jídelním koutkem od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňské studio pro panenky The Baby´s Kitchen od francouzského výrobce Écoiffier představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Kuchyňské studio v nádherných barvách růžové, šedé a bílé nabídne malým maminkám vše potřebné pro péči o jejich oblíbenou panenku. Kuchyňka je vybavena chladničkou, mikrovlnkou, dřezem a 4 poličkami s úložným prostorem. V bohaté sadě 10 doplňků se nachází kojenecká láhev, konzerva Lactilou, růžový talířek se zelenou lžičkou a vidličkou, oranžový BIO jogurt a kuchyňský mixér s odměrnou nádobou a 2 nástavci na míchání.

Holčičky se s kuchyňkou zabaví na dlouhá léta, nabídne jim realistické zážitky při hře na maminky. Naučí se své panence ohřívat mlíčko, připravovat výživu a nakrmí ji v pohodlném jídelním koutku s růžovým sedákem s opěrkou, díky které panenka sedí stabilně. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že je jejich panenka opravdová a poskytují jí každodenní péči. Napodobují tak své rodiče, získávají pocit zodpovědnosti a sebevědomí. Kuchyňské studio jim přinese spoustu radostných zážitků při přípravě jídla a krmení panenky, přičemž si rozvíjejí i své komunikační a jazykové schopnosti. Panenka není součástí balení.

Kuchyňské studio je vyrobeno z pevných a odolných plastů, které jsou příjemné na dotek. Rozměry produktu jsou 62*30*61 cm, nenabízí elektronické funkce. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*30*61 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.