Kuchyňské nádobí s potravinami v dóze Dining Set Écoiffier s kávovarem 70 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňské nádobí s potravinami v dóze Dining Set je vynikající sada doplňků pro všechny děti od 18 měsíců. Mezi 70 doplňky se nacházejí různé druhy hrnců, kuřátko v pekáči, kastrol, kávovar, vajíčka, topinky, sklenice, lžičky, vidličky, nožíky, šálky s talířky, kuchyňské náčiní, pepřenka, slánka a různé druhy ovoce. Spolu s nimi si kluci i holky ještě více užijí hry na profese, díky těmto doplňkům si doplní zásoby ve svých kuchyňkách, restauracích, obchůdcích i kavárnách. S doplňky si lze hrát i samostatně, díky šikovné dóze si je děti snadno uklidí na místo a naučí se pořádkumilovnosti. Jednotlivé plastové potraviny jsou velmi realistické, jejich veselé barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjejí si i logické myšlení. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím sady potravin pro děti rozvíjí také jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude také skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.