Set kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická se dvěma židlemi

Popis produktu

Elektronická kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition a 2 židle KidChair jsou skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Moderní sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na kuchaře a hostitele, hravým způsobem se přibližují světu dospělých. Při hře na povolání si rozvíjejí i logické myšlení, jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost.

Kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická s mnoha zvuky a světly a 35 doplňků 100 cm vysoká

Kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition od francouzského Smoby je vynikající hračka pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Designová modrá kuchyňka je vybavena elektronickým modulem, díky kterému disponuje mnoha zvukovými a světelnými funkcemi. Malí kuchaři a kuchařky objeví originální varnou desku s červeným podsvícením a 2 zvukovými efekty. Na kávovaru se po stisknutí tlačítka zjeví světélko upozorňující na ohřívání vody a když zhasne, dítě opět stiskne knoflík a vyslechne si zvuk jako při skutečném dávkování tekutiny. Nad kávovarem je zásobník, který můžete reálně naplnit vodou, takže dítě získá ještě realističtější zážitek. Praktická digestoř s háčky v sobě skrývá funkci osvětlení a šikovné děti využijí při vaření i 2stupňovou ventilaci se zvukem simulujícím funkci výparníku.

Nadčasová kuchyňka obsahuje i praktický dřez na mytí nádobí, otevíratelnou troubu a chybět nesmí ani myčka nádobí s košem na ukládání nádobí. Na boční straně kuchyňky najdou dětičky ledničku a úložný prostor s 2 poličkami, kam si mohou uklidit potraviny a nářadí. Pod digestoří se nachází také přístroj na sodu, oběd si děti vychutnají na konci kuchyňské linky. V bohaté sadě 35 doplňků děti najdou 2 vidličky, 2 nožíky, 2 lžičky, 2 talíře, 2 kelímky, 2 šálky, 3 kávové kapsle, lahvičku se sodou, hrnec s víkem, pánev s funkcí otáčení palačinek, palačinku, magickou rybičku opečenou z jedné strany, slánku a pepřenku s mechanickým zvukem cric-crac. Chlapce i dívky určitě potěší i magické těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření.

Židle KidChair Smoby s UV filtrem nosnost 50 kg výška 27 cm, modrá od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair Smoby je dokonalá židlička pro dětičky od 18 měsíců. Její krásné barvy v kombinaci bílé a modré jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli může děťátko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domky Smoby.

Židle KidChair Smoby s UV filtrem nosnost 50 kg výška sedadla 27 cm zelená od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální židlička pro děti od 18 měsíců. Její krásné barvy v kombinaci bílé a zelené jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli v zelené barvě může dítko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domky Smoby.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*48*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení59*24*70 cm
Celková délka64 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 not included
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.