Kuchyňka Tefal Studio XL elektronická Smoby s magickou těstovinou, kolou, kávovarem, 36 doplňky zelená

Popis produktu

Hledáte ten správný dárek pro vaše dítě? Kuchyňka Smoby je skvělou volbou. Elektronická dětská kuchyňka Tefal Studio XL Smoby s 36 doplňky je krásná svěží zelená dětská kuchyňka, která přiblíží svět vaření a pečení každému dítěti od 3 let. Kuchyňka pro děti má originální francouzský design a množství funkcí, které ocení každý malý kuchař. Elektronická kuchyňka se svým svěžím designem dokonale rozzáří každý dětský pokoj. Kuchyňka je vybavena bohatou sadou 36 doplňků: příbory, talířky, šálky, kelímky, slánka, pepřenka, náplně do kávovaru, rekvizity potravin, opečené potraviny, suroviny na vaření a pečení.

Množství funkcí a doplňků

Bohaté funkce a množství doplňků dělají tuto kuchyňku jedinečnou ve své kategorií. Trouba s otevíracími dvířky je tu na to, aby si v ní děti upekly různé dobroty. Myčka nádobí, se dá otevírat a nachází se pod troubou. Myčka spolehlivě poslouží k umytí nádobí, pokud dítě nebude chtít použít dřez na mytí nádobí a umýt si talířky pěkně ručně. Lednička s otevíracími dvířky uschová všechny potraviny, které musí být v chladu, aby se nepokazily. Magický hrnec s pokličkou se postará o krásný zážitek dítěte, když po položení na sporák a stisknutím tlačítka začne vydávat zvuky jako při opravdovém vaření. V kouzelném hrnci se po chvíli objeví těstovina. Jedinečným doplňkem je i pánev s funkcí otáčení, která prověří každého kuchaře. Děti mohou přehazovat palačinky ve vzduchu. Espresso kávovar si děti najdou na stojanu, který se tyčí nad kuchyňkou. Na výběr mají několik kapslí s různými příchutěmi. Realisticky působí i přístroj na sodu, který vydává charakteristický zvuk Cric Cric. Děti si tam mohou vyrobit vlastní kolu. Kuchyňka nabízí i bohaté úložné prostory, kam si malí kuchtíci odloží všechny potraviny a suroviny, které se jim při vaření budou později hodit.

Pro správný rozvoj dětí

Francouzští designéři od Smoby dbají nejen na design a funkčnost, ale i na to, jaký má hračka vliv na malé dítě. V případě této dětské kuchyňky umožnili, aby si s ní dokázalo hrát několik dětí, které se spolu naučí vycházet, komunikovat a navzájem si pomáhat. Tím dochází k rozvoji komunikačních a sociálních schopností. Kromě těchto důležitých vlivů je důležité zmínit i vliv na rozvoj jemné motoriky, která je u malých dětí tak důležitá.

Praktická a skladná

Kuchyňka stojí na stabilních podstavcích a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 86*62*100 cm a výška pracovní desky je 51 cm. Kuchyňka je přístupná z různých stran a vhodná na hru více dětí. Součástí dětského kuchyňky Tefal Studio XL Smoby jsou i 1 x CR2032 baterie.

Dětská kuchyňka, pocházející z designérské dílny společnosti Smoby, je originální dětskou hračkou, jejíž design je zpracován skutečnými francouzskými profesionálními návrháři, kteří si potrpí na kvalitu, prvotřídní design, věrné provedení a celkovou funkčnost dětských hraček. Všechny hrany na kuchyňkách Smoby jsou zaoblené a jemné, s ohledem na bezpečnost dítěte a rodiče mohou bez starostí nechat své ratolesti hrát si s touto krásnou kuchyňkou plnou nezapomenutelných funkcí, co jim hrdlo ráčí.

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • pánev s funkcí otáčení
 • dávkovač sody a koly
 • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
 • předpečené potraviny pro realistický zážitek (steak, ryba)
 • bohatá výbava 36 doplňků
 • francouzská kvalita a design
 • vhodné pro všechny děti od 3 let
 • chladnička s otevíracími dvířky
 • trouba na pečení
 • myčka na nádobí s boxem na nádobí
 • výška pracovní desky stolu 51 cm
Doprava nad 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost8,3 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032 included
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné