Kuchyňka elektronická Tefal Studio 360° Bubble Smoby tyrkysová s magickým bubláním a 28 doplňků

Popis produktu

Elektronická kuchyňka Tefal Studio 360° Bubble od renomovaného francouzského výrobce Smoby je nadčasová kuchyňka, vhodná pro všechny děti již od 3 let. Originální francouzský design v tyrkysovém barevném provedení se zalíbí všem kuchařům, kteří se mohou těšit na precizní a do detailů navrženou kuchyňku. Velkou radost jim udělá magický hrnec s bublající vodou a jejich dovednosti prověří pánev s funkcí otáčení palačinek.

Chlapci i dívky se zabaví i s pečicí troubou, ledničkou, přístrojem na sodu a sporákem s varnou deskou, na níž si uvaří chutný oběd. Díky myčce se děti naučí po obědě uložit špinavé nádobí do sběrného koše a vložit jej do myčky. Kávovar s náhradními kapslemi potěší dítě, které si po vaření bude chtít dát chutnou kávičku. Kuchyňka nabízí dostatek místa pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců. Stěna ze zadní strany je ozdobena kuchyňskými motivy, které udělají hru dětí ještě realističtější a navodí tu správnou atmosféru.

Bohaté příslušenství obsahuje až 28 doplňků. Ve výbavě se nacházejí lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, palačinka, různé náplně do kávovaru, krabice s těstovinami, mlékem, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka, slánka a pepřenka. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobené dětským ručkám, které si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Zároveň si zlepšují i koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, na co slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky.

Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její základní rozměry jsou 49*47*100 cm s výškou pracovní desky 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude vědět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Funkce a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • od 3 let
  • chladnička
  • magický hrnec s bubláním
  • pečicí trouba
  • pánev s otáčením palačinek
  • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
  • bohatá výbava 27 doplňků
  • francouzská kvalita a design
  • součástí je i baterie 1x CR2032
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*47*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Celková délka48 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,0 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032 included
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné