Kuchyňka Tefal French Touch Smoby elektronická se zvuky, s ledem, kávovarem a 45 doplňky tyrkysově-zelená

Popis produktu

Dětská elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch je krásná a inovativní dětská kuchyňka se zvukovými funkcemi, magickými potravinami a množstvím doplňků, které ji činí jedinečnou. Kuchyňka pro děti Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé modré barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými a svěže zelenými doplňky. Kuchyňka pro děti je inspirována novými módními trendy a její provedení dokonale kopíruje realistické designérské kuchyně. Její zářivé barvy navíc vzbuzují u dětí fantazii a představivost. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Všechny detaily kuchyňky jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Dětská kuchyňka je elektronická, a má speciální funkce, které hru dělají realistickou a jedinečnou.

Vařič vydává realistické zvuky jako při vaření Blop Blop Pssschh. V kouzelném hrnci se po položení na vařič uvaří opravdové těstoviny. Dětská kuchyňka má množství kreativních detailů které dělají hru dokonalou. Zajímavým detailem kuchyňky jsou potraviny, které jsou z jedné strany opečené. Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 45 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také několik napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovači ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi s různými příchutěmi.

Kuchyňka Smoby Tefal French Touch je dostatečně velká na hru pro více dětí. Její výhodou je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny a doplňky. Ve střední části kuchyňky je také prostor na odkládání doplňků nebo jiných doplňkových příslušenství, které jsou dostupné v naší nabídce. Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a výsuvným roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Nad sporákem kuchyňky se tyčí stojan, na kterém je instalován espresso kávovar a nad ním jsou ručičkové hodiny. Na digestoři jsou háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí jak to funguje v opravdové kuchyni. Díky dětským hodinám pod digestoří se děti učí rozlišovat čas. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm.

Je to kvalitní francouzský výrobek, předního výrobce dětských hraček Smoby. Elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA baterii, která je součástí balení. Tato nádherná dětská kuchyňka s originálním a unikátním designem a 45 doplňky má množství funkcí, které hru dětí dělají nezabudnuteľnou.Kuchynka je stabilní a bezpečná. Stojí na 6 sloupech, a je vyrobena z kvalitního plastového materiálu. Hrany dětské kuchyňku jsou oblé a jemné. To zaručuje že dítě se neporaní. Plastové doplňky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných plastů. Plastový materiál je jemný a sametový na dotek, který je příjemný k dětským ručkám. S touto dětskou kuchyňkou, mají vaše ratolesti o zábavu postaráno. Děti milují hru s dětskou kuchyňkou, která jim umožňuje velké množství her a dlouhých hodin strávených hrou. Tak co vám váš malý kuchař či kuchařka navaří v nové kuchyňce?

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • funguje na 1 AA baterii
 • dávkovač ledu
 • barbecue grill
 • pánev na vyhazování placek
 • espresso kávovar s kapslemi
 • 45 doplňků
 • realistické zvuky jako při varení- Blop Blop Pssschh
 • kouzelný hrnec s těstovinami
 • opečené potraviny (steak, ryba)
 • vhodné pro holčičky a kluky
 • celková výška 93 cm
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,75 kg
PoznámkaBattery: 1 AA
Barvatyrkysová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné