Popis produktu

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive od francouzského výrobce Smoby dokáže růst s dítětem od 3 do 8 let. Přichází v originálním francouzském stylu v elegantním stříbrno-šedém provedení a je plně přizpůsobena potřebám šikovných dětiček. Děti se zabaví s množstvím doplňků a aktivit, přičemž jim velkou radost udělá efekt tekoucí vody, magický hrnec s bubláním a kulatý jídelní koutek, při kterém se mohou chutně najíst. Kromě toho se mohou těšit na skvělou elektronickou mikrovlnku, žehlicí prkno s elektronickou žehličkou, úklidový vozík s elektronickým vysavačem, ruční mixér, tlakový hrnec a lékařskou sadu pro malé veterináře, spolu s pejskem a přenosným boxem.

Děti si s ní vydrží hrát celé roky – s přiloženými podstavci s výškou 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 51 cm a po nasazení podstavců je až 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou, ledničkou, sporákem s varnou deskou, ale i s listovací receptářem s obrázky, umístěným přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi.

Bohaté příslušenství obsahuje až 40 doplňků, kde malí kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, krabice s těstovinami, mlékem, slánka, pepřenka, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka.

Malí kuchaři ocení elektronickou mikrovlnku se světelnou funkcí, sladké pochoutky vyšlehají s ručním mixérem a v tlakovém hrnci Clipso si připraví chutný oběd. Malé hospodyňky si zahrají i s úklidovým vozíkem s elektronickým vysavačem a prádlo vyžehlí na novém žehlicím prkně s elektronickou žehličkou. Děti, které milují zvířátka, se potěší krásné veterinární sadě pro pejska, díky které se postarají o svého čtyřnohého kamaráda, který je součástí balení. Přenášet si ho mohou v praktickém boxu. Všechny doplňky v sadě představují množství herních příležitostí na hry na povolání a všestranně rozvíjejí každé dítě.

Všechny detaily kuchyňky jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Krásné designové provedení s kuchyňským motivem a obrázky přináší dětem radost při hře na kuchaře. Děti si zlepšují i koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, na co slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky.

Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její základní rozměry jsou 118*45*101 cm s výškou pracovní desky 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Při použití podstavců je celková výška 109 cm a výška pracovní desky 59 cm. Elektronický modul funguje na 3 baterie typu AAA/LR03, které nejsou součástí balení. Je vyrobena z kvalitních plastů technologií Blow molding, takže se vyznačuje velkou odolností, pevností a stabilitou.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • roste s dítětem od 3 do 8 let
 • jídelní koutek
 • chladnička
 • těstoviny měnící barvu podle prostředí
 • pečicí trouba
 • elektronická mikrovlnka se světelnou funkci
 • lékařská sada pro pejska
 • ruční mixér
 • tlakový hrnec
 • úklidová sada s elektronickým vysavačem
 • žehlicí prkno s elektronickou žehličkou
 • pánev s funkcí otáčení
 • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
 • předpečené potraviny pro realistický zážitek (steak, ryba)
 • mrkev na krájení
 • bohatá výbava 40 doplňků
 • hrnec s magickým bubláním
 • francouzská kvalita a design
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu118*45*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*20*80 cm
Celková délka118 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,6 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.