Kuchyňka Superpack 3in1 Écoiffier od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka Superpack 3v1 od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky od 18 měsíců. Nadčasová kuchyňka potěší děti varnou plotýnkou, troubou na pečení, dřezem, kuchyňskými hodinami a bohatou sadou 19 doplňků, mezi nimiž se nachází kuchyňské nářadí v krásné měděné barvě. Malí kuchaři a kuchařky budou mít k dispozici hrnce, příbory, talířek, solničku, pepřenku i krabici s omáčkou.

Dětská kuchyňka v kombinaci červené, šedé a bílé barvy zaujme každé dítě, působí útulným dojmem. Nabízí dostatek úložného prostoru na 2 policích a háčky na zavěšení nářadí. Díky praktickým doplňkům si s ní zahraje i několik dětí, sourozenci a kamarádi, rozvíjejí si jemnou motoriku, komunikační a jazykové schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry kuchyňky jsou 56*29*79 cm, její celková výška je 79 cm. Je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta. Váží pouze 2,92 kg, takže se dá snadno přesouvat a nezabírá mnoho místa.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*29*83 cm
Celková výška83 cm
Celková délka56 cm
Výška kbelíkuECO2524 ku kuchynkám
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,92 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.