Kuchyňka skládací Tefal Opencook Bubble Smoby modrá s magickým bubláním, kávovarem, ledničkou a 24 doplňků

Popis produktu

Dětská kuchyňka Tefal Opencook Bubble se zabudovaným elektronickým modulem je originální skládací kuchyňka pro chlapce a dívky od 3 let. Je vyhotovena v příjemné modro-šedé barevné kombinaci, nabízí řadu zábavných funkcí, děti si s ní vydrží hrát dlouhá léta. Její součástí je hrnec s magickým bubláním, dřez, sporák, myčka nádobí, trouba, chladnička, digestoř se závěsným systémem a samozřejmě kávovar s různými kapslemi. Výhodou je přístupnost z více stran, a tak je vhodná na hru pro více dětí.

Její konstrukce umožňuje snadné skládání a rozkládání. Díky praktické rukojeti a 2 kolečkům lze přesunout na místo, kde si dítě chce hrát. Vrchní část s digestoří lze zasunout až po úroveň pracovní desky, zatímco se křídla sklopí k bočním stěnám. Děti si s ní zahrají doma, ale mohou si ji vzít i na návštěvy u kamarádů, hrát si s ní u prarodičů, dá se převážet v autě a je velmi skladná.

Speciální magické vlastnosti nadchnou každé dítě – nalijte vodu do kouzelného hrnce a po umístění na sporák se objeví kouzelné bubliny. Děti budou mít rovněž dostatečný úložný prostor na různé doplňky a kuchyňské příslušenství, jedno křídlo kuchyňky tvoří jídelní část, na které je moderní tečkovaný vzor. Na druhém křídle se nachází dřez, ve kterém si po sobě umyjí nádobí. Bohaté příslušenství obsahuje 24 doplňků, mezi nimiž je krabice s polévkou, těstovinami, koláčky, hrnce, sklenice, šálky, náhradní kapsle do kávovaru, naběračky, lžičky, nožíky a vidličky.

Všechny detaily jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, a hrou se přibližují světu dospělých. Rozměry produktu jsou 65*36*93 cm, její výška je 93 cm a délka 65 cm. Rozměry ve složeném stavu jsou 35*36*61 cm. Výška pracovní plochy je 47 cm. Plastový materiál na kuchyňce je jemný a sametový k dětským ručkám, díky oblým hranám je bezpečná pro každé dítě.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • jednoduchý systém skládání a rozkládání
 • hrnec s magickým bubláním
 • 24 doplňků
 • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
 • myčka nádobí, lednice a trouba
 • jídelní koutek a dřez
 • dostatek úložného prostoru
 • od 3 let
 • francouzský výrobek Smoby
 • vhodné pro dívky a chlapce
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu65*35*89 cm
Rozměry balení35*36*61 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné