Kuchyňka Tefal SuperChef Smoby elektronická se zvuky, s ledem, kávovarem, grilem a 47 doplňky červeno-šedá

Popis produktu

Dětská elektronická kuchyňka Smoby Tefal SuperChef s magickými funkcemi a realistickými zvukovými efekty, je unikátní a inovativní dětská kuchyňka s výjimečným designem a krásnými doplňky. Má množství doplňků a funkcí, které ji činí jedinečnou. Kuchyňka Tefal Super Chef má krásné barevné provedení zářivé červené barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými doplňky. Kuchyňka pro děti je inspirována novými módními trendy a její provedení dokonale kopíruje realistické designérské kuchyně. Její zářivé barvy navíc vzbuzují u dětí fantazii a představivost. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Všechny detaily kuchyňky jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí také pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Dětská kuchyňka je elektronická, a proto má speciální funkce, které okouzlí každé dítě. Sporák při vaření vydává realistické zvuky Blop Blop Psssch. Dětská kuchyňka je vybavena replikami opravdových potravin, které jsou z jedné strany opečené.

Magickou funkcí dětské kuchyňky kouzelný hrnec s uvařenými těstovinami. Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 47 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také hodně napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovači ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi různých příchutí. Kuchyňka pro děti od Smoby Tefal Super Chef je dostatečně velká na hru pro více dětí. Její výhodou je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny.

Ve střední části kuchyňky je také prostor na odkládání doplňků nebo jiných příslušenství, které jsou dostupné v naší nabídce. Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a výsuvným roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez, kde děti mohou mýt nádobí po vaření a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Nad sporákem je stojan na digestoř s pěkným obrázkem. Vedle něj je espresso kávovar s náhradními kapslemi a vysunutá kuchyňská deska která může sloužit například jako barový pult. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí jak to funguje v opravdové kuchyni. Díky dětským hodinám pod digestoří se děti učí rozlišovat čas. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm, a její rozměry jsou 11*41*97 cm a její výška je 97 cm.

Je to kvalitní francouzský výrobek, předního výrobce dětských hraček Smoby. Dětská elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 AA baterii, která je součástí balení. Tato nádherná dětská kuchyňka s originálním a unikátním designem a 47 doplňky má množství funkcí, které hru dětí dělají nezapomenutelnou. Kuchyňka je stabilní a bezpečná. Stojí na 6 sloupech, a je vyrobena z kvalitního plastového materiálu. Hrany dětské kuchyňku jsou oblé a jemné. To zaručuje že dítě se neporaní. Plastové doplňky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných plastů. Plastový materiál je jemný a sametový na dotek, který je příjemný k dětským ručkami. S touto dětskou kuchyňkou, mají vaše ratolesti o zábavu postaráno. Děti milují hru s dětskou kuchyňkou, která jim umožňuje velké množství her a dlouhých hodin strávených hrou. Tak co vám váš malý kuchař či kuchařka navaří v nové kuchyňce?

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • funguje na 1 AA baterii
 • dávkovač ledu s kostkami ledu
 • barbecue grill
 • espresso kávovar s náhradními kapslemi
 • 47 doplňků
 • magický hrnec s těstovinou
 • realistické zvuky jako při vaření a pečení Blop Blop, Pshhiii
 • pánev na vyhazování placek
 • od 3 let
 • francouzský výrobce Smoby
 • celková výška 97 cm
 • vhodné pro dívky a chlapce
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení78*24*80 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost10,17 kg
PoznámkaBattery: 1 AA
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...