Kuchyňka Máša a medvěd Smoby s kávovarem s 22 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby dětská kuchyňka Máša a medvěd přichází s 22 doplňky, které nesmí chybět v žádné opravdové kuchyni. Patří k nim například pohárky, talířky, příbory, vařečky, nádobky na vření a pečení. V dětské kuchyňce je zabudovaný kávovar, do kterého se dají vložit kapsle, dále trouba na pečení, varná deska, hodiny a umyvadlo. Na poličky po bočních stranách se dají poskládat všechny doplňky. Pohádková kuchyňka je vhodná pro děti od 18 měsíců, její výška je 85 cm. Je vyrobena z kvalitního plastu, v zářivých barvách růžové a zelené. Na kuchyňce jsou obrázky z populární pohádky Máša a medvěd, takže svým designem upoutá každého malého kuchaře. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. 

Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo se ptá mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. Se šibalkou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství.  Prostřednictvím dětské kuchyňky s pohádkovým motivem se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Vymýšlením receptů a různých postupů vaření si děti osvojují kuchařské umění.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručičkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • dětská kuchyňka v zářivých barvách
  • design pohádky Máša a medvěd
  • zabudovaný kávovar
  • trouba na pečení
  • vhodná od 18 měsíců
  • 22 doplňků, které nesmí chybět v žádné kuchyni
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vyrobena z odolného plastu, který je sametově jemný
  • podněcuje dětskou fantazii a kreativitu
  • ideální pro kuchtíky a kuchařky
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovní plochy42 cm
Rozměry balení51*30*66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,18 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...