Kuchyňka Écoiffier s pánví 60 cm vysoká červeno-zelená od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka pro děti Écoiffier je nadčasová kuchyňka, se kterou se zabaví i ty nejmenší děti, chlapci a holčičky od 18 měsíců. Kuchyňka je vyhotovena v barvách červené a zelené, zaujme každé dítě na první pohled. Dětská kuchyňka je vysoká 60 cm a nabídne dětem otevírací troubu, dřez, dvojplotýnkový vařič a k tomu 13 skvělých doplňků, které nemohou chybět ve výbavě pravého šéfkuchaře.

Kuchyňka je vybavena i poličkami a odkládacím prostorem, kam si mohou kuchaři odkládat své náčiní po práci. Je to funkční dětská kuchyňka, ke které nepotřebujete baterie, a přece si s ní dokážou vaše děti zahrát dlouhé hodiny. S dětskou kuchyňkou si pohodlně zahraje jedno i více dětí. Je to skvělá forma, díky které se děti učí komunikovat mezi sebou.

Kuchyňka obsahuje množství praktických doplňků, které hru s dětskou kuchyňkou dělají zajímavou: vidlička, nožík, lžička, talířek, slánka, cukřenka, sklenice, pánev, pasta, volské oko, kuřátko na podnose a nůž na krájení s vidlicí na napichování. Kuchyňka pro děti má dřez na mytí nádobí, ve kterém si dětičky po vaření a pečení umyjí talířky a příbory. Celkové rozměry kuchyňky jsou 44*27*60 cm

Dětská kuchyňka Écoiffier okouzlí každé malé dítě, které hrou na kuchaře napodobují dospělé a přibližují se jejich světu, osvojují si kuchařské umění. Écoiffier je francouzský výrobce s dlouholetou tradicí ve výrobě dětských hraček, což zaručuje skvělou kvalitu evropského standardu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*27*60 cm
Celková výška60 cm
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...