Kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku Nursery Écoiffier 11 doplňků s lednicí a mixérem od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku z kolekce Nursery od francouzského výrobce Écoiffier představuje nádherný dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Kuchyňka v tyrkysovo-oranžové barevné kombinaci nabídne malým maminkám vše potřebné pro péči o jejich oblíbenou panenku. Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnkou, dřezem a 4 poličkami s úložným prostorem. V bohaté sadě 10 doplňků se nachází kojenecká láhev, konzerva Lactilou, modrý talířek se lžičkou a vidličkou, oranžový BIO jogurt a kuchyňský mixér s odměrnou nádobou a 2 nástavci na míchání.

Holčičky se s kuchyňkou zabaví na dlouhá léta, získají realistické zážitky při hře na maminky. Naučí se své panence ohřívat mlíčko, připravovat výživu a nakrmí ji v jídelním koutku s oranžovým sedátkem s opěrkou, díky které panenka sedí stabilně. Hra dítěte s panenkou rozvíjí v dětech kognitivní a motorické schopnosti. Děti rády předstírají, že je jejich panenka skutečná a poskytují jí každodenní péči. Napodobují tak své rodiče, získávají pocit zodpovědnosti a sebevědomí. Kuchyňka jim přinese spoustu radostných zážitků při přípravě jídla a krmení panenky, přičemž si rozvíjejí i své komunikační a jazykové schopnosti. Panenka není součástí balení.

Kuchyňka je vyrobena z pevných a odolných plastů, které jsou příjemné na dotek. Rozměry produktu jsou 62*30*61 cm, nemá elektronické funkce. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*30*61 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,34 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.