Kuchyňka s mechanickým zvukem Nova Kitchen Smoby v minimalistickém designu s 13 doplňky výška 78 cm

Popis produktu

Minimalistická kuchyňka Now Kitchen od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Realistická kuchyňka s moderním designem v jemných pastelových barvách ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Malí šéfkuchaři se mohou těšit na sadu 13 doplňků, mezi nimiž jsou 2 talířky, vidličky, nožíky, lžičky, 2 sklenice, solnička a pánev s funkcí otáčení, díky které si vždy připraví chutnou palačinku. Moderní kuchyňka je vybavena dřezem, jídelní částí, varnou deskou a pečicí troubou s otevíratelnými dvířky a otočnými knoflíky s mechanickým zvukem Cric-crick.

Vrchní část kuchyňky disponuje digestoří a poličkou na odkládání jídelních a kuchyňských potřeb. Kuchyňka nabízí dostatek místa pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců, čímž si zlepšují i komunikační schopnosti. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobeny dětským ručkám, které si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře na kuchaře se přibližují světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Zároveň si zlepšují také koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, k čemu slouží kuchyňské náčiní.

Rozměry kuchyňky jsou 53*35*78 cm, výška pracovní plochy je 36 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Smoby už dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu53*35*78 cm
Celková výška78 cm
Výška pracovní plochy36 cm
Rozměry balení44*28*56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.