Kuchyňka moderní Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarem a funkčními spotřebiči a 32 doplňky 50 cm pracovní deska

Popis produktu

Moderní kuchyňka Loft Industrial Kitchen od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Designová kuchyňka v industriálním stylu je plně přizpůsobena potřebám malých šéfkuchařů. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, získají realistické zážitky při přípravě magických těstovin, které v závislosti na okolním prostředí dokážou měnit barvu, připraví si chutný nápoj v kávovaru a naučí se pracovat s pánví s funkcí otáčení palačinky. Skvělá sada 32 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, skleničky, šálky, solničku s mechanickým zvukem, náplně do kávovaru, tekutý dávkovač, krabici s těstovinami, mlékem, palačinku a hrnec s pokličkou.

Chlapci a dívky se při přípravě jídel v kuchyňce spolehnou na chladničku s otevíratelnými dvířky, pečicí troubu a varnou desku s otočným knoflíkem. Po obědě může nádobí umýt v praktickém dřezu s kohoutkem. Francouzští designéři při návrhu kuchyňky mysleli i na životní prostředí, proto je vybavena i otevíratelnými přihrádkami pro klasický a recyklovatelný odpad, díky čemuž se děti od útlého věku učí správně třídit použité obaly. Nadčasová kuchyňka je vybavena množstvím úložného prostoru a praktickými poličkami, do kterých se uloží kuchyňské náčiní a doplňky.

Všechny detaily kuchyňky jsou přizpůsobeny dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti a hrou na šéfkuchaře napodobují dospělé. Zlepšují si tak koncentraci a bystrý úsudek, učí se, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její rozměry jsou 74*30*96 cm s výškou pracovní desky 50 cm. Je vyrobena z kvalitních a pevných plastů s jemným povrchem a zaoblenými hranami, vyznačuje se vysokou stabilitou.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky nejvyšší kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení71*20*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
gift SS2024ECO2644 Potraviny do kuchynky
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.