Kuchyňka v kufříku 44 Cats Smoby se 17 doplňky

Popis produktu

Kuchyňka 44 Cats je originální kuchyňka od francouzského Smoby, která je vhodná pro děti od 3 let. Přichází v praktickém oranžovém kufříku, na kterém je obrázek z televizní animované série 44 Koček, takže si ji děti oblíbí na první pohled. Kuchyňku si dítě snadno vezme kamkoliv s sebou. Zabaví se s ní doma, na zahradě, u prarodičů či na návštěvě. Jednoduše se přenáší a obsahuje celkem 17 doplňků: 2 kelímky, 2 šálky, 2 talířky, 2 lžičky, 2 vidličky, 2 nožíky, pánev, kartičku na zavěšení, z jedné strany opečený steak a rybičku a také nesmí chybět ani šikovná plotna na vaření.

Kuchyňka, spolu s doplňky, je vyrobena z velmi kvalitního a odolného plastového materiálu, který je zároveň příjemný a sametový na dotek. Nad pracovní deskou jsou poličky na odkládání potravin a nádobí. Kuchyňka Smoby nabízí dostatečný úložný prostor. Po hraní se kufřík zavře a snadno uloží, nezabírá mnoho místa. Oblé hrany zaručí dětem bezpečnost při hraní. Je to ideální hračka na cesty. Produkt má rozměry má rozměry 26*11*24 cm. Je to oblíbená hračka, která u dětí rozvíjí představivost a fantazii, hrají si hry na povolání, a tak se přibližují světu dospělých, spolu se svými sourozenci a kamarády.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*11*24 cm
Celková výška24 cm
Hmotnost0,68 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.