Kuchyňka s měděným hrncem Kitchen Écoiffier se zeleninou 17 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka Kitchen od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Praktická kuchyňka disponuje sporákem s pečicí troubou, kuchyňskými hodinami a praktickým odkládacím pultíkem. Součástí kuchyňky je i sada 17 doplňků, mezi nimiž je kuchyňské náčiní ve stylové měděné barvě, velký měděný hrnec, přísady na ochucení, pánev s vajíčkem, konzerva s emblémem zeleniny a plech s kuřátkem. Díky realistickým doplňkům získají nejmenší děti skvělé zážitky při hře na šéfkuchaře.

Dětská kuchyňka v červeno-bílo-šedé barevné kombinaci okouzlí děti na první pohled a nabízí dostatek úložného prostoru – poličky s háčky na kuchyňské náčiní a odkládací prostor na bočním pultíku. Díky bohaté sadě doplňků si s ní zahraje i několik dětí, sourozenců a kamarádů, rozvíjejí si jemnou motoriku, komunikační a jazykové schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry kuchyňky jsou 76*29*56 cm, její celková výška je 76 cm. Kuchyňka a doplňky jsou vyrobeny z kvalitních plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta. Malá kuchyňka se dá snadno přesouvat a nezabírá moc místa.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí prvotřídní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu76*29*56 cm
Celková výška76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.