Kuchyňka 3-Modules French Écoiffier 3dílná červeno-stříbrná s 21 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka French je originální třídílná dětská kuchyňka, která je vhodná pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Je specifická tím, že je rozdělena na 3 části, které se dají různě kombinovat a využívat tak prostor co nejefektivněji. V realistické červeno-stříbrné kuchyňce se nachází myčka nádobí s dřezem na mytí nádobí, která tvoří její první velkou část. Druhou část kuchyňky pro nejmenší tvoří sporák na vaření a chladnička. Třetí část je tvořena troubou a jídelním stolem. Části kuchyňky, které jsou pohyblivé mohou být postaveny vedle sebe v řadě, dají se částečně i zcela vysunout, takže vytvářejí tvar U. Kuchyňka má ve všech třech případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Mohou si ji sestavit podle svých potřeb.

Ve vrchní části kuchyňky se nacházejí různé poličky a věšáky na odkládání kuchyňských nástrojů. Mezi 21 doplňků kuchyňky patří kuchařské náčiní, příbory, slánka, pepřenka, hrnec na vaření a mnohé další. S dětskou kuchyňkou se pohodlně zahraje jedno i více dětí, je dostatečně prostorná. Dětská kuchyňka Écoiffier je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, posilují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty, utužovat přátelství při společných veselých hrách. Rozměry kuchyňky jsou 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Součástí kuchyňky jsou také kuchyňské hodiny.

Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. S kuchyňkou a doplňky do kuchyňky Écoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her pro malé kuchaře a kuchařky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,59 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.