Kuchyňka French Cuisine Écoiffier 3dílná s 25 doplňky stříbrno-tyrkysová od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka French Cuisine je nádherná třídílná dětská kuchyňka, která je vhodná od 18 měsíců. Je výjimečná tím, že má 3 části a to jí dodává realistický design. V kuchyňce se nachází myčka nádobí s dřezem na mytí nádobí, která tvoří její první velkou část. Druhou část kuchyňky pro nejmenší tvoří sporák na vaření a lednička. Třetí část je tvořena pečicí troubou a jídelním stolem. Části kuchyňky, které jsou pohyblivé mohou být postaveny vedle sebe v řadě, dají se vyklopit částečně nebo úplně, takže vytvářejí tvar U. Kuchyňka má ve všech třech případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Mohou si ji sestavit podle sebe.

Ve vrchní části kuchyňky se nacházejí různé poličky a věšáky na odkládání kuchyňských nástrojů. Mezi 25 doplňků kuchyňky patří příbory, solnička, pepřenka, koláček, hrnec na pečení i vaření a mnoho dalších. S dětskou kuchyňkou si pohodlně zahraje 1 i více dětí, je dostatečně prostorná. Dětská kuchyňka Écoiffier je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, posilují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty, utužovat přátelství při společných veselých hrách. Rozměry kuchyňky jsou 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Dětská kuchyňka je laděná ve stříbrno-tyrkysové barvě.

Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchyňkou a doplňky do kuchyňky Écoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her pro malé kuchaře a kuchařky. Kuchyňka Écoiffier má netradiční design a 25 doplňků, proto si ji zamiluje každý malý kuchař.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Celková délka84 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,585 kg
Barvastříbrná
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné