1 499 Kč
799
Množství:
Tovar skladem
Doprava zdarma
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Kuchyňka pro děti French Cuisine je nádherná dvoudílná kuchyňka, kterou si zamiluje každé dítě od 18 měsíců. Je výjimečná tím, že má 2 části a to jí dodává realistický design. Každý malý kuchař si oblíbí kuchyňku Écoiffier, která přichází v balení spolu s 21 doplňky. V kuchyňce se nachází myčka nádobí s dřezem na mytí nádobí, která tvoří její první velkou část. Druhou část kuchyňky pro nejmenší tvoří trouba se sporákem na vaření. Nad těmito spotřebiči se nacházejí různé poličky a věšáky na odkládání kuchyňských nástrojů a potřeb na vaření. 2 části kuchyňky mohou být postaveny vedle sebe v řadě nebo se dají vyklopit tak, že je mezi nimi pravý úhel. Kuchyňka má v obou případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Mohou si ji poskládat podle sebe.

Mezi 21 doplňků kuchyňky patří příbory, solnička, pepřenka, koláček, hrnec na pečení i vaření a mnoho dalších. S dětskou kuchyňkou se pohodlně zahraje 1 i více dětí, je dostatečně prostorná. Dětská kuchyňka Écoiffier je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, posilují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty, utužovat přátelství při společných veselých hrách. Rozměry kuchyňky jsou 56*19*77 cm. Dětská kuchyňka je laděná ve stříbrno-tyrkysové barvě, výborně zapadne do dětského pokoje.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy a kvalitou za přiměřenou cenu. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto je kuchyňka vhodná pro nejmenší děti. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy a bezpečnosti při hrách. Zakupte tuto jedinečnou kuchyňku i vašim malým kuchařům, aby si od útlého věku osvojovali kuchařské umění.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*19*77 cm
Celková výška77 cm
Rozměry balení80*60*37 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,240 kg
Barvastříbrná

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...