1 499 Kč
799
Množství:
Tovar skladem
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Kuchyňka pro děti French Cuisine je nádherná dvoudílná kuchyňka, kterou si zamiluje každé dítě od 18 měsíců. Je výjimečná tím, že má 2 části a to jí dodává realistický design. Každý malý kuchař si oblíbí kuchyňku Écoiffier, která přichází v balení spolu s 21 doplňky. V kuchyňce se nachází myčka nádobí s dřezem na mytí nádobí, která tvoří její první velkou část. Druhou část kuchyňky pro nejmenší tvoří trouba se sporákem na vaření. Nad těmito spotřebiči se nacházejí různé poličky a věšáky na odkládání kuchyňských nástrojů a potřeb na vaření. 2 části kuchyňky mohou být postaveny vedle sebe v řadě nebo se dají vyklopit tak, že je mezi nimi pravý úhel. Kuchyňka má v obou případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Mohou si ji poskládat podle sebe.

Mezi 21 doplňků kuchyňky patří příbory, solnička, pepřenka, koláček, hrnec na pečení i vaření a mnoho dalších. S dětskou kuchyňkou se pohodlně zahraje 1 i více dětí, je dostatečně prostorná. Dětská kuchyňka Écoiffier je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, posilují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty, utužovat přátelství při společných veselých hrách. Rozměry kuchyňky jsou 56*19*77 cm. Dětská kuchyňka je laděná ve stříbrno-tyrkysové barvě, výborně zapadne do dětského pokoje.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy a kvalitou za přiměřenou cenu. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto je kuchyňka vhodná pro nejmenší děti. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy a bezpečnosti při hrách. Zakupte tuto jedinečnou kuchyňku i vašim malým kuchařům, aby si od útlého věku osvojovali kuchařské umění.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*19*77 cm
Celková výška77 cm
Rozměry balení80*60*37 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,240 kg
Barvastříbrná

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...