Kuchyňka elektronická s nastavitelnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby se zvukovým sporákem a funkčními spotřebiči a 31 doplňků

Popis produktu

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive New Kitchen od francouzského výrobce Smoby zaujme každé dítě a dokáže růst spolu s ním od 3 do 8 let. Dětská kuchyňka je vyhotovena v originálním francouzském stylu a je plně přizpůsobena potřebám malých šéfkuchařů. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, velkou radost jim udělají otočné knoflíky s mechanickým zvukem cric-crick, magické těstoviny, které dokážou měnit barvu, mrkvička na krájení a pánev s funkcí otáčení palačinky. Originální sada 31 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, kelímky, šálky, těstoviny, solničku, náplně do kávovaru, dokonce i předpečenou rybu a steak.

Děti si s kuchyňkou budou hrát celá léta – s přiloženými podstavci o výšce 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 51 cm a po nasazení podstavců až 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou, lednicí, sporákem s varnou deskou, ale i s receptářem s obrázky, který je umístěn přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi. Prodloužená část kuchyňky poslouží dětem jako praktický jídelní koutek.

Všechny detaily kuchyňky jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti a hrou napodobují dospělé. Děti si zlepšují také koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její základní rozměry jsou 92*44*101 cm s výškou pracovní desky 51 cm. Robustní a pevná kuchyňka vyrobená z kvalitních plastů technologií Blow molding, takže se vyznačuje velkou odolností a stabilitou.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky nejvyšší kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Funkce a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • roste s dítětem od 3 do 8 let
  • pečicí trouba a chladnička
  • pánev s funkcí otáčení
  • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
  • předpečené potraviny pro realistický zážitek (steak, ryba)
  • mrkev na krájení
  • bohatá výbava 31 doplňků
  • francouzská kvalita a design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu92*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy50-58 cm
Rozměry balení59.9*20*80 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7.68 kg
NoteBatteries: 2x LR03/AAA (not included)
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.