Kuchyňka elektronická s pračkou a žehlicím prknem Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby se zvuky a funkčními spotřebiči 36 doplňků 100 cm výška/51 cm pult

Popis produktu

Elektronická kuchyňka s pračkou a žehlicím prknem Tefal Cleaning Kitchen 360° od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, kterým nabídne realistické zážitky jak při vaření, tak při praní a žehlení prádla. Multifunkční komplex ve tvaru písmene L sestává z kuchyňské části a prádelny, takže umožní dětem přístup ze všech stran, zahrají si s ním sourozenci i kamarádi. Originální francouzský design v kombinaci s jemnými pastelovými barvami okouzlí děti na první pohled.

Kuchyňský prostor je vybaven kávovarem, přístrojem na sodu, dřezem, chladničkou a pečicí troubou. Varná deska se zabudovaným elektronickým modulem zabaví děti zvuky jako při skutečném vaření. Při hře na kuchaře mají k dispozici 24 doplňků – kuchyňské náčiní, skleničky, šálky, 3 kapsle do kávovaru, pepřenku, láhev, krabici s těstovinami, pánev, hrnec s poklicí, talířky, nožíky, vidličky a nože. Po každé hře se naučí uklidit doplňky na své místo, k dispozici mají spoustu úložného prostoru. Ve vrchní části kuchyňky se nachází digestoř s praktickými háčky na zavěšení kuchyňského nářadí.

Prádelna je vybavena praktickou pračkou s otevíratelnými kulatými dvířky, která disponuje otočným knoflíkem s mechanickým zvukem cric-cric, otevíratelnou zásuvkou se 2 přihrádkami a košem na prádlo. Vedle pračky je sušák na prádlo, na který si děti zavěsí oblečení pomocí kolíčků nebo si je pověsí na 2 háčky pomocí ramínek. Vrchní část prádelny tvoří žehlicí prkno, na kterém děti vyžehlí prádlo mechanickou žehličkou. Děti mají k dispozici i repliku aviváže a prášku na praní, po každé hře si mohou po sobě uklidit díky smetáku s lopatkou. V prádelně mají děti k dispozici realistických 12 doplňků.

Multifunkční kuchyňka je vyrobena z pevných a odolných plastů s oblými hranami, její povrch je jemný na dotek. Děti si při hře na povolání rozvíjejí jemnou motoriku, učí se používat věci každodenní potřeby, čímž se přibližují světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Zároveň si zlepšují i koncentraci a logické myšlení, při hře se sourozenci a kamarády si tříbí komunikační schopnosti, snáze si vytvářejí sociální vazby a nabírají zdravé sebevědomí.

Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její rozměry jsou 87*64*100 cm s výškou pracovní desky 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Elektronický modul v kuchyňce funguje na 2 baterie typu LR03 1,5V, které nejsou součástí balení. Pračka nedisponuje elektronickými funkcemi. Smoby už dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu87*64*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka87 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,51 kg
NoteBattery: 2 x LR03 1.5V not included
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.