Dřevěná kuchyňka elektronická Play Kitchen Eichhorn varná deska se světlem

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka elektronická Play Kitchen od německé značky Eichhorn představuje skvělou volbu pro všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Nadčasová dětská kuchyňka působí nadčasově, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří v něm veselou a radostnou atmosféru. Je vyrobena z prvotřídních dřevěných materiálů, díky čemuž je velmi pevná a odolná. Varná deska disponuje světelnou funkcí, takže se děti mohou těšit na realističtější zážitek při hře na šéfkuchaře. S kuchyňkou Eichhorn se zabaví na dlouhé roky, potěší i další generace.

Kuchyňka ze dřeva je vybavena dřezem s kohoutkem, digestoří a troubou na pečení s otočnými knoflíky. Designová kuchyňka v bílém provedení disponuje i dostatečným úložným prostorem ve formě poliček a skříněk s uzavíratelnými dvířky s magnetickým úchytem jako na skutečné kuchyňské lince. Motiv keramického obkladu nad sporákem dodává kuchyňce moderní vzhled, je propracovaná do nejmenších detailů. Kuchyňka se dodává bez příslušenství, děti si ji budou moci doplnit vlastními kuchyňskými hračkami, nebo si je můžete jednoduše dokoupit i na našem e-shopu.

Dřevěná kuchyňka stojí na 4 pevných nohách s plastovým ukončením, její celkové rozměry jsou 36*69*100 cm, přičemž její celková výška je 100 cm. Elektronický modul funguje na 2 baterie typu 1,5V-LR6, které nejsou součástí balení. Kuchyňka lze snadno přesouvat, je lehká a stabilní. Děti si při hře na kuchaře přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a učí se zacházet s novými spotřebiči. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení, vymýšlejí si vlastní herní kombinace. Klasický vzhled kuchyňky z přírodního materiálu přibližuje děti k přírodě, vytvářejí si k ní pozitivní vztah, formuje se jejich osobnost a individualita.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn dětem ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kuchyňka se světlem
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu36*69*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení18*39,5*75,5 cm
ElektronickéAno
SvětloAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.