Kuchyňka třídílná 100% Chef Écoiffier s hrnci potravinami a prostíráním od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka 100% Chef je nadčasová třídílná dětská kuchyňka, která potěší všechny děti od 18 měsíců. Skládá se z 3 samostatných modulů, které si mohou šikovní kuchaři různě kombinovat a přizpůsobit její tvar okolnímu prostředí. Nadčasová červeno-zelená kuchyňka nabídne v dětem v prvním modulu myčku s dřezem na mytí nádobí, druhý modul obsahuje chladničku s jídelní plochou a prostíráním a třetí modul sporák s troubou a policemi na odkládání kuchyňského nářadí. Části kuchyňky, které jsou pohyblivé, mohou být postaveny vedle sebe v řadě, dají se částečně i zcela vysunout, takže vytvářejí tvar U. Kuchyňka má ve všech třech případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Je přístupná ze všech stran a malí rošťáci si ji sestaví podle svých potřeb a představ.

Na poličkách je i závěsný systém na odkládání kuchyňských nástrojů. V bohaté sadě doplňků děti najdou kuchařské náčiní, příbory, slánku, pepřenku, hrnce na vaření, pekáč s kuřátkem a další doplňky. S dětskou kuchyňkou si pohodlně zahraje i několik dětí, je dostatečně prostorná. Je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, logické myšlení a zlepšují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty a učí se komunikovat se svými kamarády a sourozenci při společných hrách. Rozměry produktu jsou 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm.

Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. S kuchyňkou a doplňky do kuchyňky Écoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her pro malé kuchaře a kuchařky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Celková délka84 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...