Kuchyňka Modular 100% Chef Écoiffier s bronzovým nádobím a 24 doplňky od 18 měs

Popis produktu

Dětská kuchyňka Modular 100% Chef je špičková moderní kuchyňka, s níž se zabaví chlapci i holčičky již od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné šedo-červené kombinaci a obsahuje kvalitní sadu 24 doplňků, mezi nimiž se nachází kuchyňské nářadí, talířek, příbory, slánka, pepřenka, 2 kuřecí stehýnka a nechybí ani výzdoba – květináč s květinou, která dotváří příjemnou atmosféru při vaření a pečení. Součástí kuchyňky je také nádherné nádobí v bronzové barvě, které si kuchaři oblíbí na první pohled. Při vaření se spolehnou na varnou desku, troubu a po jídle mohou nádobí umýt ve dřezu. Kuchyňka obsahuje i hodiny, které jsou pro šéfkuchaře nezbytností a dostatek úložného prostoru pro kuchyňské náčiní.

Elegantní kuchyňka s jemným designovým vzorem nabízí dětem možnost přizpůsobit si ji podle svých představ. Modulární systém umožňuje změnit polohu bočních stěn kuchyňky, které se dají umístit v jakémkoli úhlu, dá se sestavit i do tvaru čtverce. Díky této výhodě můžete dát kuchyňku na téměř jakékoliv místo, přičemž umožňuje dětem přístup ze všech stran. Tímto způsobem si s ní zahraje i několik dětí, kamarádů i sourozenci. Rozdělí si úlohy při vaření a mytí nádobí, zažijí tak množství radostných chvil. Nadčasová kuchyňka pomůže dětem při rozvíjení komunikačních schopností, přibližují se světu dospělých a nabývají pocit zodpovědnosti. Při hře na kuchaře si zlepšují i jemnou motoriku, učí se logicky přemýšlet a uplatňovat svou fantazii a kreativitu při vymýšlení nových receptů.

Dětská kuchyňka Modular 100% je vyrobena z kvalitního plastového materiálu. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*26*54 cm
Celková výška54 cm
Celková délka64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.