Kuchyňka měděná 100%Chef Italian Écoiffier s 13 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka 100% Chef Italian je malá a praktická dětská kuchyňka v krásné kombinaci barev – šedé, červené a bílé. Je jako stvořená pro chlapce a dívky od 18 měsíců, přičemž s ní stráví dlouhé hodiny hraním si na povolání šéfkuchařů. Krásná kuchyňka pro děti disponuje varnou plotýnkou, troubou na pečení, dřezem, kuchyňskými hodinami a sadou 13 doplňků, mezi nimiž se nachází kuchyňské nářadí v krásné měděné barvě. Malí kuchaři mají k dispozici i krabici s těstovinami, slánku, pepřenku, příbory, talířek, skleničku a hrnec.

S kuchyňkou si zahraje i několik dětí, kamarádi i sourozenci. Rozdělí si úlohy při vaření a pečení, zažijí tak množství radostných chvil. Stylová kuchyňka pomůže dětem při rozvíjení komunikačních schopností, přibližují se světu dospělých a nabývají pocit zodpovědnosti. Při hře na povolání kuchařů si zlepšují i jemnou motoriku, učí se logicky přemýšlet a uplatňovat svou fantazii a kreativitu při vymýšlení nových postupů při vaření. Rozměry kuchyňky jsou 42*28*60 cm, přičemž její celková výška je 60 cm.

Dětská kuchyňka Italian 100% je vyrobena z kvalitního plastového materiálu se zaoblenými hranami. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*28*60 cm
Celková výška60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,14 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné