Kuchyňka s pizzou Pizzeria Écoiffier oboustranná polohovatelná se židlí a 33 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská kuchyňka s pizzerií od francouzského Écoiffier je výborným dárkem pro každé dítě už od 18 měsíců. V přední části oboustranné kuchyňky se nachází praktický dřez na mytí nádobí, sporák na vaření a ve spodní části otvíratelná trouba s knoflíky, v níž si děti mohou připravit chutnou pizzu. K dispozici mají také dostatek úložného prostoru a háčků na zavěšení kuchyňského náčiní. Vrchní část kuchyňky disponuje výdejním okénkem, na který kuchař položí připravený oběd. Při placení použije zákazník platební kartu, kterou vloží do otvoru platebního terminálu.

Multifunkční kuchyňka nabídne dětem navíc i polohovatelná boční křídla, která se dají jednoduše umístit do zadní části kuchyňky s nápisem Pizzeria, kde vytvoří obědový stolek jako ve skutečné restauraci. Zákazník se může posadit stylovou židli bez opěradla a během čekání si prohlíží obrázky různých pochoutek. Při hře na kuchaře a zákazníky mají děti k dispozici až 33 doplňků, mezi nimiž je nakrájená pizza s lopatkou, lahvička s olejem, nádoba na příbory, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, kuchyňské náčiní, slánka, pepřenka, hrnce a hamburger, který si děti samy sestaví ze 6 dílů.

Dětská kuchyňka s pizzerií v hnědých odstínech působí útulným dojmem, vytváří domácí atmosféru. Děti si ji oblíbí na první pohled, zahrají si spolu se svými sourozenci i kamarády na povolání kuchařů a všestranně se rozvíjejí. Rozměry kuchyňky jsou 64*26*54 cm, její celková výška je 64 cm. Je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vyznačuje se vysokou stabilitou a vydrží dětem dlouhá léta. Díky nízké váze pouhých 2,8 kg lze snadno přesouvat a nezabírá mnoho místa.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*26*54 cm / 20*20*20 cm
Celková výška54 cm
Celková délka64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.