Kuchyňka 3 Modules 100% Chef Écoiffier třídílná s 21 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka 100% Chef je praktická a originální třídílná dětská kuchyňka, s níž se zabaví všechny děti již od 18 měsíců. Skládá se ze 3 modulů, které si mohou malí šéfkuchaři různě kombinovat a přizpůsobit její tvar okolnímu prostředí. Nadčasová červeno-šedá kuchyňka disponuje myčkou nádobí s dřezem na mytí nádobí ve střední, centrální části. Druhou část kuchyňky tvoří sporák na vaření a chladnička. Třetí část je tvořena pečicí troubou a jídelní částí a přístrojem na sodu. Části kuchyňky, které jsou pohyblivé, mohou být postaveny vedle sebe v řadě, dají se částečně i zcela vysunout, takže vytvářejí tvar U. Kuchyňka má ve všech třech případech zcela jiný vzhled, proto hra v ní děti nikdy neomrzí. Je přístupná ze všech stran a malí neposedové si ji sestavíí podle svých potřeb a představ.

Ve vrchní části kuchyňky se nacházejí hodiny, poličky a závěsný systém na odkládání kuchyňských nástrojů. Mezi 21 doplňků kuchyňky patří kuchařské náčiní, příbory, slánka, pepřenka, hrnec na vaření a mnohé další. S dětskou kuchyňkou si pohodlně zahraje i několik dětí, je dostatečně prostorná. Dětská kuchyňka je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta. Hra s kuchyňkou je nejen velmi zábavná, ale děti si při ní rozvíjejí fantazii a kreativitu, logické myšlení a zlepšují jemnou motoriku. Pomáhá dětem učit se rozeznávat barvy a předměty a učí se komunikovat se svými kamarády a sourozenci při společných hrách. Rozměry produktu jsou 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Součástí kuchyňky jsou také kuchyňské hodiny.

Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. S kuchyňkou a doplňky do kuchyňky Écoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her pro malé kuchaře a kuchařky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Celková délka84 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.