Kuchyňka na cesty Cook&Go Blue Smoby skládací s funkcemi a 17 doplňky

Popis produktu

Kuchyňka na cesty Cook&Go Blue z dílny francouzských designérů Smoby je špičková hračka, která potěší všechny chlapce a dívky již od 3 let. Kompaktní kuchyňka se vyznačuje propracovanou konstrukcí, díky které ji dítě dokáže složit za pár vteřin do velikosti malého kufříku, který si může vzít kamkoliv s sebou. Stane se tak oblíbeným doplňkem na cestování, výlety, návštěvy u kamarádů a rodiny. Jemné barevné provedení v modré, šedé a bílé působí nadčasově a děti se budou dlouhá léta těšit ze skvělých funkcí, které kuchyňka nabízí.

Její součástí je dřez na mytí nádobí s odkládacím prostorem, varná deska, přístroj na sodu, kávovar s různými kapslemi, zásobník na kapsle a zásuvka na doplňky a příslušenství. V horní části kuchyňky se nachází také digestoř s 3 knoflíky pro nastavení osvětlení a intenzity odsávání. Bohatá výbava 17 doplňků v sobě skrývá hrnec, lopatku, 2 sklenice, 2 šálky, 2 talířky, 2 lžičky, 2 vidličky, 2 nožíky a 3 kapsle. Malí šéfkuchaři ocení přístupnost z více stran, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Díky pevné rukojeti a nízké váze pouhých 2 kg lze snadno přenášet.

Všechny detaily jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, a hrou se přibližují světu dospělých. Rozměry rozložené kuchyňky jsou 50*24*38 cm, přičemž její výška je 38 cm. Při cestování jsou rozměry složené kuchyňky pouze 27*25 cm. Plastový materiál na kuchyňce je jemný a sametový k dětským ručkám, díky oblým hranám je bezpečná pro každé dítě.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Funkce a vlastnosti:

  • jednoduchý systém skládání a rozkládání
  • 17 doplňků
  • espresso kávovar a přístroj na sodu
  • vyměnitelné kapsle
  • dřez na mytí nádobí a varná deska
  • digestoř se 3 tlačítky
  • dostatek úložného prostoru
  • francouzský výrobek Smoby
  • bez elektronických funkcí
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*24*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení52*12*32 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,0 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.