Kuchyňka se zvuky Cherry Kitchen Green Smoby s jídelním stolem troubou a chladnička s 25 doplňky

Popis produktu

Elektronická kuchyňka Cherry Kitchen Green od francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Stylový francouzský design v zeleném provedení si oblíbí chlapci i dívky. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a prodlouženou kuchyňskou desku, která dětem poslouží jako jídelní stolek. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů, které jsou jemné na dotek. Nabízí přístup z více stran, takže si s ní zahrají i kamarádi a sourozenci, její zadní strana je ozdobena krásným obrázkem s kuchyňským motivem.

Kuchyňka disponuje pečící troubou, ledničkou, kávovarem s náhradními kapslemi a varnou deskou, která dokáže při vaření vydávat zvuky. Kuchaři se při vaření spolehnou na sadu 25 doplňků, mezi nimiž se nachází hrnec s poklicí, pánev, lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, krabice s těstovinami, mlékem, napichovací vidlička, nůž na krájení, praktická naběračka a radost jim udělá i rybička a steak na smažení. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobeny dětským ručkám, k dispozici mají i množství úložného prostoru pro všechny doplňky. Při hře si zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Zároveň si zlepšují koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, na co slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky.

Stabilní kuchyňka stojí na pevném podstavci a její rozměry jsou 67*32*96 cm, přičemž celková výška je 96 cm, výška pracovní desky 49 cm. Elektronický modul funguje na 1 baterii typu CR2032. Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky nejvyšší kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Vlastnosti

  • zvukové efekty při vaření
  • elektronický modul s baterií CR2032
  • bohatá sada 25 doplňků
  • francouzská kvalita a design
  • jídelní koutek
  • pro děti od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu67*32*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Celková délka67 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO2644 Potraviny do kuchynky
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.