Kuchyňka Cheftronic Bubble Blue Smoby elektronická s bubláním světlem a zvuky a 22 doplňků

Popis produktu

Kuchyňka Tefal Cheftronic Blue od francouzského Smoby je perfektní kuchyňka pro všechny šikovné děti od 3 let. Stylové tyrkysové provedení na kuchyňce působí moderně, stane se ozdobou dětského pokojíčku. Kuchyňka má elektronické funkce, pečicí trouba s průhlednými dvířky dokáže při pečení svítit, takže děti zažijí při pečení opravdu realistický zážitek. Sporák je vybaven imitací digitálních hodin, zobrazujících i teplotu pečení. Kompaktní kuchyňka disponuje moderní varnou deskou, na níž budou děti za zvuků vaření připravovat své oblíbené pokrmy, přičemž se mohou těšit na magický efekt bublající vody. Kávovar se zvukem potěší děti, které si po vaření budou chtít vychutnat dobrou kávu. Nad sporákem je kvalitní digestoř s háčky na nářadí, který se postará o odsávání par při vaření. Kuchyňka je vybavena i praktickým dřezem, pod kterým se skrývá polička na odkládání nádobí a potravin.

Dětská kuchyňka je vyhotovena z kvalitních a prvotřídních plastů se zaoblenými hranami, je sametová na dotek. Součástí kuchyňky je i 22dílná sada doplňků, v níž jsou talířky, lžičky, nožíky, hrnce, kelímky, krabice s těstovinami a sušenkami, šálky, magický hrnec s efektem vroucí vody, pečené kuřátko a naběračka. Díky svým rozměrům je kuchyňka dostatečně velká i pro hru více dětí, které si budou spolu rozvíjet kuchařské umění, jemnou motoriku a logické myšlení. Hrou na povolání kuchařů se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti a učí se, jak používat jednotlivé kuchyňské náčiní a spotřebiče. S kuchyňkou se vydrží bavit po dlouhá léta a naučí se i pořádkumilovnosti, po každé hře si pomůcky snadno uklidí. Výška pracovní desky dětské kuchyňky je 31 cm. Rozměry kuchyňky jsou 47*29*62 cm, přičemž celková výška kuchyňky je 62 cm. Funguje na 3 baterie typu AA/LR6 1,5 V, které nejsou součástí balení.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvalit.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*29*62 cm
Celková výška62 cm
Rozměry balení59*54*11 cm
Výška kbelíkuECO2524 ku kuchynkám
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.