Kuchyňka 44 Cats Cooky Smoby s otevíratelnými křidélky a 24 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka pro děti s animovaný televizní motivem 44 Cats je nádherná kuchyňka s otevíratelnou pracovní plochou, která nadchne každé dítě již od 18 měsíců. Nádherné oranžovo-bílé barevné provedení s hvězdičkami ozdobí a rozzáří každý dětský pokojíček a šikovné kuchařky se mohou těšit na bohatou sadu 24 doplňků, mezi nimiž najdou kelímky, talířky, šálky, příbory, naběračku, slánku, koláč, mísu, těstoviny, hrnec i pánev na smažení. Zabudovaný kávovar s vkládacími kapslemi osvěží dítě při jeho vaření a spolehnout se může na otvíratelnou troubu, varnou desku, dřez a čas strávený při zábavě bude kontrolovat na hodinách, umístěných na digestoři, na které jsou i háčky na kuchyňské náčiní.

Na poličky po bočních stranách se dají uložit všechny doplňky, které bude dítě při své práci potřebovat. Rozevíratelná křídla na ploše zpřístupní kuchařům i dodatečný úložný prostor, do kterého mohou po obědě odložit lžičky a vidličky. Pohádková kuchyňka je vyhotovena v zářivých barvách a dvířka na troubě jsou ozdobena animovanými kočičkami, které si získají děti na první pohled. Je jako stvořená pro hru na kuchaře, přičemž si s ní zahraje několik dětí, kamarádi i sourozenci, přirozeně rozvíjejí své vztahy a učí se navzájem vycházet. Rozvíjejí si i jemnou motoriku, jazykové a komunikační dovednosti. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rozměry kuchyňky jsou 66*35*85 cm. Výška pracovní plochy je 42 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší kvalitní plastové hračky pro děti různého věku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

  • kuchyňka s křidélky
  • animovaný motiv 44 Cats
  • zabudovaný kávovar s kapslemi
  • trouba na pečení
  • vhodná od 18 měsíců
  • bohatá sada 24 doplňků
  • kvalitní francouzský výrobek
  • odolné plasty, sametové na dotek
  • oblé hrany
  • podněcuje dětskou fantazii a kreativitu
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovní plochy42 cm
Rozměry balení49*15*64 cm
Výška sedací plochy41 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,20 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.