Kuchyňka 100% Chef Modular 4v1 Écoiffier oboustranná s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňka pro děti 100% Chef Modular Écoiffier je moderní dětská kuchyňská linka, vhodná od 18 měsíců, která obsahuje vše, co správná hospodyňka potřebuje. Je provedena v přitažlivých odstínech svěží červené a světle zelené barvy. Pracovní deska kuchyňky, jakož i ostatní části jsou tečkované, což dodává kuchyňce eleganci a šmrnc.

Dětská kuchyňka 100% Chef obsahuje množství užitečných doplňků, které hru dělají dokonalou. Ústřední část kuchyňky je pracovní plocha, která je ve výšce 34 cm od země. Je tvořena elektrickou varnou deskou a dřezem na mytí nádobí s moderním dlouhým kuchyňským kohoutkem. Výhodou kuchyňky je to, že se dá modifikovat podle potřeb dítěte na velkou kuchyňku s bočními stranami, které se dají umístit v jakémkoli úhlu, nebo se dá poskládat do tvaru čtverce.

Kuchyňka pro děti Écoiffier je přístupná z každé strany, Proto je vhodná na hru i pro více dětí. Touto formou si děti vzájemně pěstují komunikační schopnosti a je to vhodná forma sociální interakce, při které napodobují chování dospělých.Po pravé straně kuchyňky je místo na odkládání misek a nářadí, z levé strany kuchyňky pro děti je jídelní stůl s prostíráním. Dolní část kuchyňky je tvořena pečící troubou s otevíratelnými dvířky s tlačítky a displejem. Nad pracovní plochou je červená tabule s háčky a podstavcem na doplňky. Kombinace červené stříbrné a svěží zelené barvy působí velmi pozitivně a podporuje fantazii u dětí.

Dětská kuchyňka Écoiffier 100% Chef Modular 4v1 je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou jemné a příjemné na dotek. K doplňkům kuchyňky patří příbory, naběračky a kuchyňské nářadí, hrnec s pokrývkou, velká tečkovaná miska, talířek, sklenička a červená a zelená lahvička. Všechna tlačítka, úchytky a nářadí je přizpůsobeno pro jemné ručičky. Rozměry dětské kuchyňky jsou 64*26*54 cm. Je to krásná a elegantní francouzská kuchyňka od společnosti Écoiffier, což je zárukou dlouholeté kvality, jedinečného designu a odolnosti. Kuchyňka je skladná a nezabírá mnoho místa.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*26*54 cm
Výška pracovní plochy34 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,65 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...