Kuchařská taštička se zástěrou Chef's Bag Tender Leaf Toys 9dílná sada s dřevěnými a textilními doplňky

Popis produktu

Kuchařská taštička se zástěrou Chef's Bag od špičkových designérů značky Tender Leaf byla navržena ve Velké Británii a je vynikajícím dárkem pro všechny děti od 3 let. Dřevěná a textilní sada pro kuchaře a kuchařky obsahuje vysokou bílou kuchařskou čepici a zástěru s kapsou, rukavici, dřevěný váleček na těsto, velkou lžíci, soupravu 3 lžiček a kuchařskou taštičku se zipem, do které se dá náčiní uložit a vzít kamkoliv s sebou. Děti milují hry na kuchaře a díky této sadě se budou cítit jako skuteční šéfkuchaři, vytištěné obrázky animovaných kuchařů na doplňcích navodí tu správnou atmosféru při vaření a pečení.

Při výrobě doplňků bylo použito pečlivě opracované dřevo a prvotřídní textil, který uchrání dětské šaty před ušpiněním. Jemné linie doplňků v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kuchyňské vybavení pro děti je vyhotoveno v pravém britském stylu, na kterém se podíleli i zkušení řemeslníci. Děti při hře s doplňky objeví množství kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost při vymýšlení a zkoušení nových receptů v jejich vlastních kuchyňkách. Hra na kuchaře přibližuje děti k světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Se soupravou Chef pomohou chlapci a dívky svým rodičům v kuchyni, zlepšují a rozvíjejí své vztahy přirozenou a hravou formou, učí se vzájemnému respektu.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • kvalitní kuchařská taštička se zástěrou
  • 9dílná sada
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • vhodná k dětským kuchyňkám
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodné od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu20*10*18 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle9
Barvabílá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...