Kreativní tvoření My Model Doll Design Celebration Educa vyrob si vlastní popstar panenky 5 modelů od 6 let

Popis produktu

Kreativní tvoření My Model Doll Design Celebration od španělského výrobce Educa potěší všechny děti a zejména holčičky od 6 let. Kreativní sada obsahuje vše potřebné pro výrobu popstar panenky v nádherných šatech – děti najdou v balení 1 panenku a 150 doplňků, se kterými vyzdobí panenku. K dispozici budou mít bavlnu na vlásky, látku s předefinovaným vzorem na vystřihování, klip na šaty a další designové doplňky. Panenka má pohyblivé končetiny, takže děti získají ještě realističtější zážitek při hře na módní návrhářky, inspirovat se mohou obrázkem 5 různých modelů.

Holčičky se zabaví při oblékání panenky do různých outfitů, upravování vlásků, rozhodnou se, jaké doplňky nejvíce ladí s jejími šaty. Zjišťují, které barvy k sobě nejvíc ladí, získávají cit pro krásu a estetiku. Tvůrčí hra s výrobou vlastní panenky je jako stvořená pro všechny dívky, které rády vytvářejí a skládají nové věci. Všechny doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a dítě ukáže svoji šikovnost a představivost při módních návrzích. Kreativní sada učí dítě koncentraci a trpělivosti, rozvíjí si logické myšlení a snaží se co nejvíce zdokonalit svoji novou panenku. Rovněž si zlepšuje i jemnou motoriku, protože zachází s různými drobnými doplňky.

Při hře s panenkami se dítě přibližuje světu dospělých, vymýšlí si různé herní situace a svým sourozencům a kamarádkám může vyprávět různé veselé příběhy. Dětská hra s kreativními hračkami a skládačkami rozvíjí fantazii a představivost, děti se učí vnímat a pracovat s jemnými detaily. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa kromě kreativních sad najdete také spoustu krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.