Kreativní tvoření Jellybeans Monster High Educa Vyrob si vlastní želatinové bonbony s formičkami od 5 let

Popis produktu

Kreativní tvoření Jellybeans od španělského výrobce Educa představuje skvělý dárek pro všechny kreativní děti od 5 let, které mají rády sladkosti. Chlapci a dívky se naučí vyrábět vlastní želatinové bonbony s motivem Monster High, přičemž mají k dispozici kompletní sadu pro přípravu sladkostí. Těšit se mohou na nádobku, ve které smíchají ve správném poměru vodu a požadovanou příchuť (cola, citron, pomeranč nebo jahoda). Po zamíchání nalijí směs do připravených formiček a nechají ji ztuhnout. Za chvíli budou mít připraveny sladkosti, které si z formičky jednoduše vyndají.

Při výrobě sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastnoručně vyrobených želatinových bonbonů, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Dopřejte vašim dětem dlouhodobou zábavu a radost z vlastnoručně vyrobených sladkých čokoládových bonbonů. Součástí sady je také návod v anglickém jazyce.

Při výrobě sladkostí se dítě přibližuje světu dospělých, hraje si na povolání cukráře, zlepšuje si jemnou motoriku, rozvíjí si logické myšlení a představivost. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle, kreativních a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa kromě kreativních sad najdete také spoustu krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.