Dřevěné kostky se zvukem Color Tinkling Blocks Eichhorn barevné 12 kusů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky se zvukem Color Tinkling Blocks od německé značky Eichhorn zabaví chlapce a dívky již od 12 měsíců. Originální sada obsahuje až 12 barevných kostek různých tvarů a barev, se kterými si děti dokážou postavit různé veselé stavby. Při skládání dokážou některé z kostek vydávat zvuky, takže se je děti naučí snadněji rozeznávat i sluchem. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Stylové zvukové kostky v pestrých barvách vnesou do dětského pokojíčku tvůrčí a radostnou atmosféru. Jsou vyrobeny z prvotřídního březového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Německý design a vysoká kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik děti, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti, získávají sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 12 barevných kostek
  • zvuková funkce
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý design od Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu4,5*23*23 cm
Celková výška23 cm
Rozměry balení49,5*25*57
ZvukovéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.