Dřevěné kostky Color Wooden Blocks Eichhorn vzorované s potiskem 50 ks v dóze od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky Color Wooden Blocks od německé značky Eichhorn potěší všechny děti od 12 měsíců skvělou sadou 50 kostek. Mezi nimi jsou barevné kostky s různými vzory, které probudí v dětech kreativní myšlenky a nápady. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Kostky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Praktická dóza slouží k uskladnění kostek a její víko má otvory pro vkládání, přes které dítě vkládá kostky do dózy a učí se tak rozlišovat různé tvary.

Německý design a nejvyšší kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Stylové kostky různých tvarů umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Také si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, získávají zdravé sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 50dílná sada kostek s různými vzory
  • praktická dóza s víkem na vkládání kostek
  • německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry balení19*19*16,8 cm
Hmotnost1300 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.