Kosmetická taštička s kosmetikou My Beauty Make Up Set Smoby s řasenkou, rtěnkou, očním stín se štětcem a pilníkem

Popis produktu

Kosmetická taštička s doplňky My Beauty od francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let, které mají rády hry na vizážistky a kosmetičky. V elegantní bílé kosmetické taštičce se zipem najdou množství zkrášlujících doplňků – řasenku, rtěnku na rty, oční stín se štětcem, pilník na nehty a krém na ruce. Kosmetické doplňky jsou repliky, působí realistickým dojmem a jsou maximálně bezpečné pro hru dětí. Díky praktické textilní taštičce si mohou holčičky doplňky sbalit a vzít na návštěvu ke kamarádkám.

Jednotlivé doplňky jsou vyrobeny z kvalitních a pevných plastů se zaoblenými hranami. Dívky si díky nim mohou otevřít vlastní zkrášlovací salon. Hravým způsobem objevují svět dospělých, učí se, k čemu slouží jednotlivé kosmetické doplňky a jak se správně používají. Rozvíjejí si komunikační a jazykové schopnosti, rychleji se socializují a získávají pocit zodpovědnosti. Manipulací s doplňky si zlepšují jemnou motoriku, soustředění a logické myšlení.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce prvotřídních plastových hraček pro děti každého věku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu18*2*13 cm
Hmotnost90 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.