Kosmetický stolek Frozen Smoby s otevíracími zásuvkami a doplňky modrý

Popis produktu

Smoby dětský kosmetický stolek Frozen přichází v balení s lahvičkami na parfémy, hřebenem, prstýnkem, čelenkou a 3 zásuvkami. Dominantní část dívčího stolku tvoří kvalitní zrcátko, které se dá otáčet. Motiv populární pohádky Ledové království je mezi dětmi velmi oblíbený, zalíbí se každému nejmenšímu holčičce. Má příjemnou modrou barvu s obrázky Frozen, je vhodná pro děti od 3 let. Dívčí hračka je vyrobena z pevného kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Design hračky pro holčičky je jedinečný a originální, má realistické provedení. Zásuvky ve spodní části jsou velmi praktické, malé parádnice si do nich mohou uložit své cennosti.

Dívčí kosmetický stolek je nádherný doplněk do dívčího dětského pokoje, kromě toho přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny malé holčičky, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každé dívčí pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem plastová kosmetická souprava Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*36*51 cm
Celková výška51 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...