Kosmetický stolek se židličkou My Very First Beauty Table Écoiffier s vysoušečem vlasů a 11 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Kosmetický stolek se židlí My Very First Beauty Table od francouzského Écoiffier je vynikající dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Stylový růžovo-šedý stolek nabídne dětem bohatou sadu 11 doplňků, se kterými si zahrají na kadeřnice nebo princezny. K dispozici budou mít fén, 2 rtěnky v různých barvách, řasenku, 3 náramky na ruku s korálky, kartáč a hřeben. Kosmetické doplňky se dají uložit do zásuvky nebo na poličky po bocích zrcadla. Praktická židle umožňuje dětem komfortní sezení i po delší době.

Všechny plastové díly na kosmetickém stolku jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Holčičky se s kamarádkami a sourozenci zahrají na povolání kadeřnice, přibližují se tak světu dospělých, tříbí si komunikační a jazykové schopnosti. Starají se o své vlásky, naučí se zacházet s kosmetickými doplňky a příslušenstvím. Rovněž si rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Rozměry kosmetického stolku jsou 43 * 20 * 67 cm, díky 4 nohám se vyznačuje vyznačuje vysokou stabilitou.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*20*67 cm / 20*20*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,84 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.