Kosmetický stolek Disney Princess Dressing Table Smoby s 10 doplňky

Popis produktu

Kosmetický stolek Dressing Table od francouzského Smoby potěší všechny holčičky již od 3 let. Nádherný stolek v růžovo-bílé barevné kombinaci se zrcadlem a židlí zdobí animovaný motiv Disney Princezny. Okouzlující motiv pohádkových princezen okouzlí holčičky na první pohled. Součástí kosmetického stolku je i sada 10 doplňků, mezi nimiž jsou 2 lahvičky parfému, 2 krabičky, 2 gumičky a 2 sponky do vlasů, náramek a kartáč na vlasy.

Všechny plastové díly na kosmetickém stolku jsou vyrobeny se zaoblenými hranami s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Zrcadlo ve tvaru srdíčka je vyzdobeno pohádkovým emblémem s obrázkem princezen. Děti potěší úložný prostor v podobě malé zásuvky pod zrcadlem a poličkám ve tvaru stromů. Holčičky si budou moci dosyta prohlížet svůj odraz, starat se o své vlásky a s kamarádkami si zahrají hru na povolání kosmetičky, čímž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si komunikační schopnosti. Také si rozvíjí jemnou motoriku a získávají cit pro estetiku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*29*86 cm
Celková výška86 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.