Smoby kosmetický stolek pro děti přichází s oblíbeným motivem Disney Princezny, který je určen pro všechny malé holčičky od 3 let. Atraktivní růžovo-bílý design s nádhernými dekoracemi a pohádkově tvarovanými díly nadchnou každou holčičku a nebude se chtít od svého nového kosmetického stolku odtrhnout. Dětský kosmetický stolek je velmi stabilní díky své důmyslné konstrukci. Kosmetický stolek pro děti spolu s pohodlnou židličkou vytvoří pro vaši dcerku skutečný ráj, který jistě využije na své zkrášlení.
Všechny plastové díly na kosmetickém stolku jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost vaší holčičky. Měkký a sametový plast s oblými hranami se dokonale přizpůsobí malému děvčátku a bez obav si může hrát celé hodiny. Holčičí stolek disponuje pohyblivým zrcadlem, které je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu a vyznačuje se velkou odolností a trvanlivostí. Děvčátko se tak bude moci bezpečně dívat na svůj odraz a pečlivě si česat své vlásky. Kosmetický stolek pro holčičky nabízí sadu 10 doplňků, mezi kterými malá kadeřnice najde prstýnky, hřebínek, hřeben, náhrdelník, náramek, čelenku a 2 lahvičky na parfém. Až si holčička dostatečně vyhraje, může si odložit své kosmetické pomůcky do 3 šikovných zásuvek, umístěných pod zrcadlem. Rozměry dětského stolku jsou 41*34*91 cm.
Francouzský výrobce Smoby, který patří mezi nejspolehlivější výrobce dětských hraček, se vyznačuje vysokou kvalitou svých hraček a elegantním designem, který milují děti po celém světě. Všechny výrobky od Smoby podléhají přísné kontrole ve všech fázích výrobního procesu a splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rodiče se tak mohou spolehnout na to, že se jejich ratolestem dostane do rukou skutečně kvalitní a bezpečná hračka.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 41*34*91 cm |
| Celková výška | 91 cm |
| Rozměry balení | 49*20*64 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...