Kosmetický stolek Disney Princess 2in1 Hairdresser Smoby a židle s 10 zkrášlovacími doplňky 94 cm výška

Popis produktu

Kosmetický stolek a židle Disney Princess od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro všechny holčičky již od 3 let. Nádherný růžový stolek se zrcadlem a židlí nadchne vaše nejmenší animovaným motivem Disney Princezny. Pohádkový kosmetický stolek je vyzdoben obrázky princezen, originální design a jemně vypracované detaily okouzlí dítě na první pohled. Při hře na kosmetičky děti využijí 10 doplňků, mezi kterými najdou 3 prstýnky, hřeben a hřebínek, náhrdelník, náramek, čelenku a 2 lahvičky určené na parfém.

Všechny plastové díly na kosmetickém stolku jsou vyrobeny se zaoblenými hranami s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Součástí stolku je také nastavitelné zrcadlo s pohádkovým emblémem, které je vyrobeno z kvalitního materiálu, bezpečného pro dítě. Všechny kosmetické pomůcky lze uložit do praktických zásuvek pod zrcadlem. Holčičky si budou moci dosyta poohlížet svůj odraz, starat se o své vlásky a s kamarádkami si zahrají hru na povolání kosmetičky, přibližují se světu dospělých. Rozvíjejí si svoji jemnou motoriku, šikovnost a tříbí si cit pro estetiku, komunikační schopnosti.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu49*36*94 cm
Celková výška94 cm
Rozměry balení49*20*64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnostmax. 50 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.