Kosmetický kufřík Vintage Beauty Case Écoiffier s vysoušečem vlasů a 14 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Kosmetický kufřík Vintage Beauty Case od francouzského Écoiffier představuje skvělou volbu pro každou holčičku od 18 měsíců, která touží po vlastních kosmetických doplňcích. V bohaté 14dílné sadě s praktickým růžovým kufříkem se nacházejí 2 rtěnky, řasenka, fén, hřebínek, kartáč, sprej, replika smartphonu, dávkovač mýdla, 3 náramky v různých barvách, krabička a malá dóza. Spolu s těmito kosmetickými doplňky si děti zahrají hry na kadeřnice, ozdobí se jako princezny a díky kufříku si budou moci kosmetickou sadu brát kamkoliv s sebou – na návštěvy a výlety.

Všechny plastové díly na kosmetické sadě jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Holčičky si s kamarádkami a sourozenci zahrají na povolání kadeřnice, přibližují se tak světu dospělých, tříbí si komunikační a jazykové schopnosti. Starají se o své vlásky, učí se, na co slouží jednotlivé kosmetické doplňky a jak se používají. Rovněž si rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Rozměry kosmetického kufříku jsou 26*11*18 cm, díky praktické rukojeti se dá snadno přenášet.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*11*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,41 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.