Kosmetická taštička Baby Care Mon Grand Poupon Corolle se 6 doplňky růžová pro 36–42 cm panenku od 24 měsíců

Popis produktu

Kosmetická taštička Baby Care pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle bude vašemu děťátku napříště dělat společnost vždy a všude. Jako jediný e-shop na trhu dovedeme hru vašeho děťátka s panenkou do dokonalosti právě díky tomuto skvělému doplňku. Kosmetická taška s 6 doplňky potěší všechny děti od 24 měsíců, které si dennodenně hrají s panenkou Corolle s velikostí 36–42 cm. V nádherné kosmetické taštičce s rozkošným a hravým designem děti najdou malou houbu, ručníček, zubní kartáček, zubní pastu a sprchový gel. Praktická kosmetická taštička s rukojetí v sobě ukrývá nezbytné doplňky, které vašemu děťátku během péče o panenku prostě nesmí chybět.

Do detailů propracovaná kosmetická taštička Baby Care s doplňky je vyrobena z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek a už od prvního momentu zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky koupat, přebalovat, krmit či uspávat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky této krásné kosmetické taštičce s doplňky a s potiskem roztomilého medvídka.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • kosmetická taštička pro panenku
  • se 6 doplňky
  • pro panenky s velikostí 36–42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení5*30*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.