Basketbalový koš na trampolíny Trampoline Basket Exit Toys s pěnovým míčem

Popis produktu

Basketbalový koš na trampolíny od holandské značky Exit Toys v krásném zeleno-černém provedení zaručí dětem při skákání na trampolíně ještě vzrušující zážitky. Zahrají si na basketbalisty, vyzkoušejí si svou přesnost ve střelbě a trénují si koordinaci celého těla. Mini basketbalový koš z pevného a odolného plastu jednoduše upevníte na sloupek bezpečnostní sítě o průměru od 25 do 38 mm. Součástí balení je i měkký pěnový míč, se kterým se chlapci a dívky výborně zabaví.

Basketbalový koš pro trampolíny Exit Toys je vhodný pro následující modely: Elegant Premium, Lotus Premium, Allure Premium, Elegant, Lotus Classic, Allure Classic, InTerra, Supreme, Dynamic, JumpArena, Twist, Silhouette, Black Edition a PeakPro. Rozměry basketbalového koše jsou 51*80*80 cm.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu51*80*80 cm
Hmotnost18 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.